אודות

לא אגזים אם אומר שהסיפור האישי שלי היה יכול להוות בסיס לאיזו סדרת דרמה, פרק רודף פרק חיפוש דרך והשלמה.
מהמקום בו אני נמצאת היום, אני יכולה להביט לאחור בסיפוק רב ולומר בביטחון שיש לי במה ועל מי להשפיע, כי מאז שיצאתי לעצמאותי המאוחרת אני עסוקה בלי הפסקה בעדכון הגרסה העצמית שלי, בוחנת בסיפוק את נקודת המוצא ועד למה שהפכתי להיות.

כן, אני מאד גאה בתהליכי המנטורינג שהובלתי למאות א.נשים המחפשים את הצעד הבא – בחיים, בקריירה. (מוזמנים להציץ בעמוד ה"משובים")

אני רינת נחום, נולדתי בקיבוץ הגושרים בצפון, בקצה הפינה הצפונית של הארץ.
בגיל שלושה ימים הגעתי היישר ללינה משותפת וכבר אז ממש בינקותי הסביבה דרשה ממני אפילו אינטואיטיבית, אמביציה חזקה להתחשלות ולהשמעת הקול האישי שלי
. מחד אחת מקבוצה ומאידך אינדיבידואל. מאתגר ….

בילדות וגיל הנעורים גדלתי בעיירה דרומית בפריפריה. שם למדתי הכל מהכל, את המציאות היום יומית בקהילה ואת נפלאות החיבוק האינטרגטיבי. כשהגיעה העת התנתקתי והתחלתי את המסע שלי המלא במעברים וניצחונות, מסע ארוך שעיצב את אבני הדרך של חיי.

השנה אני חוגגת את אמצע העשור השני בפעילות הייעוץ לניהול מעברים בחיים ובקריירה.
ניהלתי את עצמי ואת הקריירה שלי כפי שמטמיעים מוצר חדש לשוק. התעכבתי על הרגלי הצריכה, למדתי את העדפות השוק ומיקדתי את עצמי בהגדרה להיות אחרת. להיות זו המביאה בשורה המבדלת את פעילותי בתוך שוק צפוף ותחרותי.

בשנים האחרונות הפכתי למומחית ומנטורית בהעצמה אישית תעסוקתית וניהולית ע"פ המתודולוגיה שפיתחתי
"אני עצמי הפרויקט" במסגרתו אני מלווה מנהלים לשינוי תפיסתי, משנה מגמות עסקיות ואישיות, מסייעת לבכירים ולבכירות לפרוץ את כל הגבולות של עצמם ועצמן באומץ.

"אני מאמינה שלכל אדם יש עולם פנימי רחב ועוצמתי, שיכול לנצח הכל – אם רק יאמין.
אני מאמינה שיש משהו גדול מאיתנו שמכוון את התנועה בטבע ובנפש... עלינו רק לשים לב לסימנים.
אני מאמינה שהרושם הראשוני הוא חשוב , אבל חובה לתת מקום של כבוד להיכרות ולהוכחה עם הזמן."